KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15001040
nr 1500 1040
Porträtt av Ludvig XIV, kopia efter Le Brun, 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 120x82 cm, oramad
Kondition: krackeleringar, skador
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:09:02
6.000 kr
6.600 kr
- Klassiska
31 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska